אודות ש.י עבודות חשמל ובניה

ש.י עבודות חשמל ובניה

הינה חברה קבלנית לביצוע עבודות תשתית מגוונות, עם דגש על פתרונות חשמל, תקשורת ואבטחה.החברה,שהוקמה ב-2005 על ידי יהודה מיגריס, הפכה עם השנים למתקדמת ולמובילה בתחומה. המפתח להצלחת החברה טמון ביישום "פשטות מקצועית" שמאפשרת לכל פרויקט – מהקטן ועד לגדול –להתבצע על הצד הטוב ביותר.

תקשורת ואבטחה

השוק מוצף בפתרונות תקשורת ואבטחה שונים ומגוונים – אך אנחנו עוסקים רק במוצרים מוכחים ואיכותיים, בעלי תו תקן ואחריות מקיפה. לא פחות חשוב – אנחנו דואגים לפתרון איכותי לצרכי הלקוח, באופן שמותאם במדויק לסדר יומו ולאורח חייו.

החברה מתכננת ומיישמת פתרונות תקשורת מקיפים, לרבות התקנת מערכות אזעקה, מצלמות במעגל סגור, מערכות אינטרקום ותשתיות לרשתות מחשבים.

חשמל

ש.י. חשמל ובניה מעניקה ללקוחותיה קשת רחבה של פתרונות חשמל וחשמל חכם, ובעלי החברה הינו בעל רישיון חשמלאי ראשי. אנחנו מומחים בתכנון תשתית החשמל הביתית והמשרדית, על פי צרכים עכשוויים– ובעיקר על פי צפי צריכים עתידי.

פתרונות החשמל שלנו כוללים בניית מערכות חשמל ביתיות ומשרדיות, הגדלת כוח והפחתת עומס, הנחת קווי תקשורת, העברת ביקורת של חברת החשמל, טיפול במערכות פיקודיות,אחזקה שוטפת ועוד.

בנייה

ש.י. חשמל ובניה עוסקת לא רק בתכנון וביישום פתרונות חשמל ותקשורת, אלא גם בהכנת התשתית הבנויה בבית ובמשרד. לקוחותינו יכולים לבחור בפתרונות נקודתיים, או לחלופין להיעזר בחברה לשיפוץ מלא של הבית, להקמת משרדים ועוד.

שירותי הבניה שלנו כוללים הנחת תשתית אינסטלציה, בנייה מתקדמת בגבס, ריצוף, נגרות, צביעה ועוד - ע"פ הסטנדרטים הגבוהים ביותר.

לקוחותינו

לקוחותינו כוללים גופים כגון עיריית פתח תקווה, לוג'יק, נחום אלעזר ובניו, AGT, ATS, ENI, אפקון, קרת ועוד. זאת בנוסף לאינספור לקוחות פרטיים מרחבי הארץ, שנהנים משירות מקצועי, מדויק ואמין.

האני מאמין שלנו

כשאנחנו נפגשים עם לקוחותינו, השאלה הראשונה שלנו היא "איך אנחנו יכולים לעזור?". המשימה שלנו היא להניח את התשתית הפרקטית הטובה ביותר להגשמת חלומותיהם. נשמח לעשות זאת גם עבורכם.