אודות ש.י עבודות חשמל ובניה

ש.י עבודות חשמל ובניה

חברות הייטק, בתי ספר, מתחמי תרבות ופנאי, בסיסים בצה"ל- לכולם דבר אחד משותף: עבודת שיפוץ המבנה ועבודות חשמל שאנו, ש.י. עבודות חשמל ובניה ביצענו במקום. בנוסף, העבודה התבצעה באופן יסודי כך שמההגעה והשהות במקום  נהנים יום אחר יום העובדים, הלקוחות, החיילים המשרתים או הילדים הלומדים במבנה או מעבירים בו את שעות הפנאי שלהם.

את התמונה של המקום משופץ ומסודר יחד עם חיוכם של השוהים בו, אנו רואים מדי יום לנגד עינינו כשאנו מגיעים לבצע את העבודה ומתקדמים בדרך להגשמת החלום.

 

אז מי אנחנו?

אנחנו חברת בניה וחשמל ותיקה שמספקת את שירותיה כבר 25 שנה. את החברה הקים יהודה מיגרס, שהוא בעל רישיון חשמלאי ראשי ובעל ניסיון רב בתחום מערכות חשמל, תעשיה ומסחר, מערכות תקשורת ומערכות מתח נמוך.

חברתנו היא חברה מוכרת הרשומה ברשם הקבלנים כחברה המבצעת עבודות תשתית מגוונות עד המפתח.  במשך השנים נוספו לעבודות החשמל גם עבודות בניה ושיפוצים הכוללות: הריסה ופינוי פסולת, מערכות אינסטלציה, ריצוף וחיפוי קירות, שפכטל וצבע ועבודות בניה ושיפוץ נוספות. מנגד הרחבנו גם את עבודות החשמל לתחומים רחבים יותר של מערכות תקשורת ומחשבים, מערכות אזעקה ומצלמות במעגל סגור, וכן העמקנו את עבודות החשמל לעבודות מורכבות התואמות את צרכי המאה ה- 21. 

 

איך נעשית העבודה?

הדבר החשוב ביותר מבחינתנו, שהוא השלב הראשון בעבודה, הוא הקשבה ללקוח. אנו דואגים להבין היטב את צרכיו, רצונותיו, שאיפותיו. העבודה נעשית באופן פשוט, ללא ניסיונות להפוך פשוט למורכב ללא סיבה אמיתית. עם זאת, פשטות אינה שיטת ה"יהיה בסדר". ואינה באה על חשבון מקצועיות, סדר והגינות. אנו דואגים להכנת כתב כמויות מפורט שהלקוח יאשר לאחר שעיין בו היטב. רק לאחר אישורו אנו ניגשים לעבודה. אנו מתחייבים ללוח זמנים מסוים וגם עומדים בו. אנו מספקים גם אחריות מלאה על העבודה. כיוון שעבודות שיפוץ ובניה הן מורכבות ודורשות שיתוף של בעלי מקצוע שונים, ישנו מטעמנו אחראי על תיאום עבודות שטח המוודא שכל בעל מקצוע עושה את עבודתו על הצד הטוב ביותר ושישנו תיאום מלא בין בעלי המקצוע השונים.
רוצים להפוך את המתנ"ס לבית חלומותיהם של הילדים והקהילה? לשפץ מבנה או לבנות מחדש עם תשתיות חשמל ואינסטלציה חדישות? אנו בש.י. עבודות חשמל ובניה מחכים לפניה שלכם