שיפוץ כללי

הגעתם להחלטה הגורלית לבצע שיפוץ כללי בביתכם? רצוי וחשוב כי תבחרו באנשי המקצוע הטובים והמנוסים ביותר. כמו כן, מומלץ להבין האם אתם מתעניינים דווקא באפשרות של שיפוץ כללי קוסמטי או שיפוץ כללי מסיבי אשר מתאפיין בתהליכים מורכבים ביותר וארוכים יותר. מטרת השיפוץ היא לשדרג את נראות הבית, ולהפוך אותו למקום נעים יותר, אשר מתאים לטעם האישי של דיירי הבית. שיפוץ כללי כולל בדרך כלל הריסה של אלמנטים רבים, ובניה מחדש. כאמור, מדובר בעבודה רגישה ומורכבת אשר דורשת מקצועיות רבה. ש.י עבודות חשמל ובניה הינה חברה אשר מתמחה בשירותי שיפוץ לבית פרטי, שיפוץ לדירה, שיפוץ למטבחים, לצד פתרונות תקשורת, אבטחה וחשמל, וחרטה על דגלה איכות שירות גבוהה, ויחס אישי ומקצועי עבור כל לקוח.

 

 


שיפוץ לבית פרטי


שיפוץ לבית פרטי נעשה כאשר דיירי הבית חושקים בשינוי ורוצים לרענן את נראות הבית. כמו כן, שיפוץ לא בהכרח אומר מהפכה ענקית ודרמטית, אלא במכלול שינויים קטנים ומשמעותיים. השיפוץ נועד לשדרג למשל, את חדר האמבטיה, קירות אשר דורשים צבעיה מחודשת, הדבקה של ריצוף מודרני וחדש, ועוד. דברים אלה יכולים בהחלט לעורר שינוי ניכר ומהותי בבית, ולהפוך אותו לחלל מעוצב וייחודי יותר, זאת כאמור, באמצעות מספר שינויים קלים יחסית.


שיפוץ לדירה


שיפוץ לדירה יכול להתבצע במספר מקרים, כאשר קונים דירה יד שנייה ומעוניינים לשפץ ולשדרג אותה, הן בגלל עיצוב מיושן ולא מודרני, והן בעקבות מראה לא אסתטי ופגמים נוספים, וכאשר הדירה הקיימת דורשת שדרוג רציני, ונמצאת במצב בו תשתיות החשמל והאינסטלציה הינם באיכות נמוכה ולא בטיחותית. במקרים כאלה, בדרך כלל כבר מתבצעת החלפה של הריצוף הקיים, וצביעה מחודשת של הקירות. כמו כן, בדרך כלל שיפוץ כולל גם את חדר האמבטיה, חדרי השינה, הסלון, ועוד. בנוסף, ישנם מקרים שמתבקש שיפוץ בעקבות שינוים במבנה המשפחה.


שיפוץ למטבחים


שיפוץ למטבחים הפך להיות בשנים האחרונות בישראל שירות נפוץ ומבוקש במיוחד, כאשר בתים רבים בישראל שואפים לשדרג את נראות החלל החשוב ביותר בבית, המטבח. ש.י עבודות חשמל ובניה הינה חברה מקצועית ובעל ותק רב אשר מתמחה בתחום עבודות תשתית מגוונות ורבות ומציע לכל לקוח ייעוץ מקצועי וליווי צמוד עד לקבל התוצאה הטובה והמקצועית ביותר.